Florence and the Machine w akustycznej wersji „What Kind Of Man”

Zespół Florence and the Machine wystąpił w programie „The Late Show with Stephen Colbert”. Grupa wykonała akustyczną wersję przeboju „What Kind Of Man”. 

Gośćmi programu byli: były prezydent USA Bill Clinton i komik Billy Eichner. Muzyczną gwiazdą odcinka była Florence Welch, która zaśpiewała „What Kind Of Man” jedynie z towarzyszeniem gitary akustycznej, klawiszy i harfy. 

Wersja, którą zaprezentował zespół w popularnym amerykańskim programie, różni się od tej, którą fani znają z płyty „How Big, How Blue, How Beautiful”. Na krążku utwór jest mocny i rockowy.

"

Pisałam wcześniej o związkach, ale nigdy nie było to w tak metaforyczny sposób jak w tej piosence. Myślę, że było w tym coś o intensywności tego doświadczenia, dzięki czemu napisałam to w bardziej bezpośredni sposób. "

Krążek „How Big, How Blue, How Beautiful” ukazał się 29 maja 2015 roku. Jest to 3. studyjny album Florence and the Machine. Pochodzi z niego przebój „Ship to Wreck”.

Zespół obecnie przebywa w trasie koncertowej promującej nową płytę. Odwiedzi m.in. Stany Zjednoczone, Australię, Nową Zelandię i Amerykę Południową. Grupa zawita też do Europy i już 12 grudnia wystąpi w łódzkiej Atlas Arenie. Florence and the Machine będzie też gwiazdą Open’er Festival w 2016 roku. 

KUP bilet na koncert Florence and The Machine w Łodzi! 

"

Kiedy wyjeżdża się w trasę, trudno powiedzieć, co się lubi. Koncerty mają tę magiczną moc rozluźniania. Tak długo jak tylko dobrze występujesz, bez względu na to, co się wydarzyło, bez względu na to, co dzieje się w twoim życiu osobistym, to jest dla mnie jak egzorcyzm, który wszystko resetuje. "

Która wersja „ What Kind Of Man” podoba Wam się bardziej?

Więcej: