Słuchaj
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Konrad Piasecki
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Idol 2017: odcinki na żywo - kiedy rusza etap finałowy?

07.04.2017 11:23

Finał "Idola" 5 już niedługo. Kilka dni temu zakończył się etap klubowy, w którym wyłoniona została ósemka uczestników, którzy zaprezentują się widzom w ostatnich epizodach programu. Kto będzie walczył o finał "Idola" i kiedy ruszają odcinki na żywo?

Idol 2017 odcinki na żywo

fot. ons.pl

Odcinki na żywo w "Idolu" to ostatni etap programu, w którym o przejście do wielkiego finału zmagać się będą uczestnicy wyłonieni w etapie klubowym. Finałową ósemkę poznaliśmy kilka dni temu. Wśród tych, którzy nie przeszli, znaleźli się: Julita Trautsolt, Jowita Łasecka, Szymon Borkowski i Agata Karczewska. Nie wszyscy jurorzy byli zadowoleni z takiego obrotu sprawy. Wśród osób odrzuconych z programu znalazły się uczestniczki, którym kibicowała Ewa Farna. Kiedy okazało się, że do finału nie przechodzi Agata, Farna po prostu rozpłakała się. "Walczyłam o ciebie jak lwica" - powiedziała żegnając Karczewską.

Jak wygląda ostateczne ósemka uczestników, których zobaczymy w odcinkach "Idola" na żywo?

Idol 2017: odcinki na żywo. Lista uczestników

Do finałowego etapu przeszli:

Karolina Artymowicz

Mariusz Dyba

Patrycja Jewsienia

Adam Kalinowski

Jakub Krystyan

Maciej Mazur

Adrian Szupke

Angelika Zaworka

Kiedy odcinki na żywo i finał "Idola" 5?

Etap finałowy liczyć będzie 6 odcinków, w których uczestnicy będą prezentować się w wykonaniach na żywo. W każdym epizodzie odpadać będzie jedna osoba, a do wielkiego finału przejdą trzy najlepsze. Nie wiadomo jeszcze, kiedy odbędzie się finał "Idola", ale odcinek ten wypadnie prawdopodobnie pod koniec maja. Finałowa trójka zawalczy o tytuł "Idola", kontrakt płytowy i 250 tysięcy złotych.

Będziecie oglądać występy na żywo w "Idolu"?

RadioZET.pl/SA