Impact Festival 2017: kiedy, gdzie, po ile bilety?

System Of A Down w Polsce na Impact Festivalu 2017 to wielkie zaskoczenie dla fanów ostrej muzyki. Piąta edycja festiwalu odbędzie się w krakowskiej Tauron Arenie. Data i informacje o wydarzeniu poniżej. Bilety w sprzedaży.

Impact Festival 2017 będzie z pewnością jedną z ważniejszych imprez na festiwalowej mapie Polski w przyszłym roku. Wydarzenie wraca po rocznej przerwie - i to z wielkim rozmachem. Główną gwiazdą będzie wyczekiwany u nas System Of A Down. Grupa gościła u nas ostatnio w 2013 roku. Zagrała koncert w Łódzkiej Atlas Arenie. Teraz powróci by przypomnieć polskiej publiczności swoje najlepsze kawałki.

Zespół System Of A Down powstał w 1994 roku z inicjatywy wokalisty Serja Tankiana i gitarzysty Darona Malakiana. Debiutancki album zatytułowany po prostu "System Of A Down" wydał w 1998 roku. Krążek ten spotkał się ze świetnym przyjęciem w wielu krajach. W USA zyskał status platynowej płyty a w Kanadzie złotej. Prawdziwym przełomem okazała się jednak płyta  "Toxicity" z 2001 roku, na której znalazły się m.in. utwory "Chop Suey!", "Aerials", które stały się jednymi z najbardziej rozpoznawanych utworów grupy. W 2002 roku wydany został album "Steal This Album!" a w 2005 wydawnictwa "Mezmerize" i "Hypnotize". Mamy nadzieję, że System Of A Down na Impact Festivalu 2017 zaprezentują swoje najlepsze kawałki z dyskografii.

Impact Festival 2017 - data wydarzenia

Piąta edycja Impactu odbędzie się w nowej lokalizacji. Poprzednie festiwale odbywały się w Warszawie i Łodzi. Teraz przyszedł czas na świetną krakowską Tauron Arenę. Miejsce to już wielokrotnie sprawdziło się podczas występów wielkich muzyków. Teraz przetestuje je System Of A Down już 17 czerwca 2017 roku.

Impact Festival 2017: line-up

System Of A Down jest dopiero pierwszą ogłoszoną gwiazdą wydarzenia. Czekamy na kolejne odsłony line-upu, które - zgodnie z zapowiedziami organizatorów - nastąpić mają już niebawem. Trzymamy rękę na pulsie i śledzimy zespoły Impact Festivalu 2017.

Bilety na Impact Festival

Otwarta sprzedaż biletów na Impact Festival w Krakowie ruszyła 14 października. Wejściówki dostępne są m.in. na stronie livenation.pl w następujących cenach:

Golden Circle Early Entrance 499,00 PLN

Golden Circle 349,00 PLN

Płyta 249,00 PLNTrybuny 399,00 PLN

Trybuny 330,00 PLN

Trybuny 299,00 PLN

Trybuny 249,00

Wybieracie się?

Więcej: