Justin Bieber zaskakuje w nowym teledysku

Premiera nowego albumu Justina Biebera zbliża się wielkimi krokami. Wokalista zaprezentował właśnie kolejny utwór z tej płyty. Jak brzmi „I'll Show You”?

Piosenka „I'll Show You” została wyprodukowana przez Skrillexa, a utwór napisał sam Justin Bieber. Teledysk wyreżyserował Rory Kramer. W klipie wokalista biegnie przez zielone góry, siedzi na skraju urwiska, kąpie się w jeziorze i jeździ na deskorolce. Wszystko to w otoczeniu pięknych krajobrazów. 

Piosenkarz zapowiedział publikację nowej piosenki już w niedzielę 1 listopada. Na jego Twitterze pojawiło się zdjęcie i fragment „I'll Show You”.

Utwór promuje 4. studyjny album Justina Biebera. Płyta „Purpose” ukaże się 13 listopada podobnie jak krążki One Direction i Eda Sheerana. Na krążku Biebera znajdzie się 13 piosenek. Poznaliśmy już „What Do You Mean?”, „Where Are Ü Now” i „Sorry”. 

Podczas jednego z ostatnich koncertów Biebera doszło do skandalu. Muzyk przerwał występ już po jednej piosence, ponieważ został oblany wodą. 

"

Nieważne. Skończę. Nie robię show - powiedział artysta i zszedł ze sceny. "

Na swoim Instagramie przyznał, że miał ciężki tydzień i ma nadzieję, że fani zrozumieją jego postępowanie. Przeprosił za zmarnowanie czasu ludzi oglądających koncert. 

Niedawno Justin Bieber został gwiazdą gali MTV Europe Music Awards 2015. Gwiazdor zdobył aż 5 statuetek. 

Czekacie na nową płytę Justina Biebera? Zobaczcie Justina Biebera na żywo! Bilety na koncerty do kupienia na Viagogo.

Więcej: