Justin Bieber zapowiada nowy teledysk

Już 13 listopada ukaże się nowa płyta Justina Biebera. Muzyk z tej okazji postanowił zaprezentować zapowiedź teledysku do piosenki „The Feeling”. Jaki będzie nowy klip?

Utwór „The Feeling” powstał we współpracy z amerykańską wokalistką Ashley Nicolette Frangipane, która występuje pod pseudonimem Halsey. Debiutancka płyta piosenkarki pt. „Badlands” ukazała się 28 sierpnia 2015 roku. Teraz artystka została zaproszona do współpracy przez samego Justina Biebera, a efekt tej kolaboracji już niedługo usłyszymy na nowej płycie wokalisty.

Bieber opublikował zwiastun nowego teledysku do piosenki „The Feeling”, którą zaśpiewała z nim właśnie Halsey. W półtorej minutowym video kobiety biegną przez las i w pewnym momencie spotykają grającego na pianinie Justina. 

Piosenka „The Feeling” zapowiada nową płytę wokalisty, która ukaże się w piątek 13 listopada. Na krążku „Purpose” znajdzie się 13 piosenek. Do tej pory poznaliśmy 4 utwory: „What Do You Mean?”, „Where Are Ü Now”, „Sorry” i „I'll Show You”. Do każdego z nich powstał wyjątkowy teledysk. Krążek Biebera ukaże się dokładnie w ten sam dzień, co albumy One Direction i Eda Sheerana. 

Niedawno Justin Bieber był gwiazdą gali MTV Europe Music Awards 2015. Gwiazdor zdobył aż 5 statuetek. 

Czekacie na nową płytę Justina? Zobaczcie Justina Biebera na żywo! Bilety na koncerty do kupienia na Viagogo.

Więcej: