Kanye West prezydentem? Donald Trump komentuje!

W minioną niedzielę Kanye West poinformował, że chciałby zostać prezydentem Stanów Zjednoczonych. Co o jego decyzji myśli Donald Trump?

Donald Trump ubiega się o nominację kandydata na prezydenta USA z ramienia republikanów w wyborach w 2016 roku. Polityk postanowił odnieść się do sensacyjnej wiadomości o tym, że raper Kanye West chce wystartować w wyborach prezydenckich w 2020 roku. - On jest zupełnie inną osobą, niż myślą ludzie. To miły facet. Mam nadzieję, że zostanie kiedyś moim konkurentem - powiedział Trump w wywiadzie dla magazynu „Rolling Stone”. 

Kanye West zostanie prezydentem? 

- W przeszłości powiedział o mnie dużo miłych rzeczy, bardzo pozytywnych. Kiedy obejrzałem jego przemówienie, powiedziałem: To bardzo interesujące! Zastanawiam się, kto podsunął mu ten pomysł - stwierdził polityk.

Kandydaturę Westa chętnie poprze Rihanna. Piosenkarka w jednym z wywiadów powiedziała: - Ludzie głosują na Trumpa. Kto nie zagłosowałby na Kanyego? Jestem bardzo dumna z jego wypowiedzi. Jego przemówienie było niesamowite - podkreśliła wokalistka. 

KUP BILET na wielki koncert Rihanny w Chile!

Źródło: nme.com

Więcej: