Słuchaj
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Konrad Piasecki
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Kasia Moś o przygotowaniach do półfinałów Eurowizji w Radiu ZET [POSŁUCHAJ]

09.05.2017 12:11

Półfinały Eurowizji 2017 już dzisiaj. W tym roku Polskę reprezentować będzie Kasia Moś - wokalistka, która na polskim rynku muzycznym widnieje od ponad dziesięciu lat. Mimo tak długiego stażu, o piosenkarce nie mieliśmy okazji wiele usłyszeć z wyjątkiem jej udziału w popularnym talent show "Must be the music". Jak Kasia Moś czuje się przed półfinałami Eurowizji? Zapytała o to Aga i Tomek z "Dzień Dobry Bardzo" - posłuchajcie.

Kasia Moś o przygotowaniach do półfinałów Eurowizji w Radiu ZET [POSŁUCHAJ]

fot. facebook.com/kasiamospl

Konkurs Piosenki Eurowizji to organizowana co rok od 1956 r. europejska impreza muzyczna, w której biorą udział przedstawiciele publicznych stacji telewizyjnych zrzeszonych w Europejskiej Unii Nadawców. 23 maja 2015 r. Eurowizja została wpisana do księgi rekordów Guinnessa jako najdłużej transmitowany coroczny konkurs muzyczny w historii. 

Gdzie i o której oglądać online i w TV Eurowizję 2017? Już 9 maja odbędzie się pierwszy półfinał międzynarodowych zmagań, w których Polska reprezentantką została Kasia Moś. Potem będzie kolejny koncert półfinałowy i wielki finał konkursu. Sprawdzamy transmisje i streamy Eurowizji 2017 w sieci. Dowiedz się, o której godzinie i gdzie oglądać występ Polki klikając ---> tutaj.

Dowiedz się więcej o naszej reprezentantce. Kim jest Kasia Moś i jakie ma szanse na zwycięstwo w Kijowie? Kliknij tutaj.