Elton John w Polsce 2017: data, miejsce, BILETY. Kiedy rusza sprzedaż?

Koncert Eltona Johna w Sopocie w 2017 będzie z pewnością jednym z ważniejszych muzycznych wydarzeń w Polsce. Artysta obchodził będzie kilka ważnych rocznic, związanych zarówno z twórczością, jak i życiem prywatnym - skończy 70 lat. Dlatego nadchodzący koncert w Polsce będzie prawdopodobnie wyjątkowym wydarzeniem, na które warto się wybrać.

Występ Eltona Johna w Polsce odbędzie się latem w sopockiej Operze Leśnej. Muzyk zagra tam materiał z najnowszej płyty, zatytułowanej "Wonderful Crazy Night". Zapowiedziana właśnie trasa koncertowa będzie promować właśnie ten album, jednak możemy być pewni, że nie zabraknie największych przebojów wokalisty.

Elton John w Polsce 2017 - kiedy koncert?

Data koncertu Eltona Johna zaplanowana została na niedzielę 9 lipca, ale już teraz ruszyła przedsprzedaż wejściówek. Bilety przed regularną dystrybucją dostępne są na oficjalnej stronie artysty: www.eltonjohn.com od 3 listopada (godzina 9.00).

Elton John w Sopocie - bilety

Jak informuje organizator koncertu Eltona Johna w Polsce, bilety w cenie od 299 PLN wejdą do sprzedaży w piątek (4.11.) o godzinie 10:00. Dostępne będą w punktach stacjonarnych, jak i online - na eventim.pl.

Wybieracie się na to wielkie muzyczne wydarzenie?

Więcej: