Zespół Maroon 5 zagrał koncert w Krakowie [WIDEO]

Do grona topowych artystów, którzy odwiedzili Polskę dołączył zespół Maroon 5. Popularna na całym świecie ekipa zagrała koncert w Krakowie. Zobacz relację z tego wydarzenia.

Maroon 5 już od kilku dobrych lat serwuje piosenki, które są prawdziwymi przebojami. Ojcem sukcesu jest lider zespołu, Adam Levine, który z kumplami chwycił za serca polską widownię. Lider amerykańskiej grupy stojąc na scenie, powiedział - „Byliśmy już chyba wszędzie, ale nie tu. Jest rewelacyjnie!”

Przed pojawieniem się na scenie Maroon 5, publiczność została solidnie rozgrzana przez suport w wykonaniu grupy BeMy. Młodzi, utalentowani muzycy niedawno wydali swój pierwszy krążek, który zatytułowali „Grizzlin”. Ich support był na tyle energiczny i przede wszystkim dobry, że ich debiutancki materiał na długo zostanie w pamięci publiczności.

Maroon 5 rozpoczął swój koncert od utworu zatytułowanego „Animals”. Piosenka została wykonana w bardziej rockowej wersji, niż ta, która jest na płycie. Utwór został wykonany dziko i świetnie się dopasował do nieocenzurowanego klipu do piosenki.

Amerykańska grupa następnie zagrała kilka hitów, które na co dzień słyszymy w radiu: „One More Night” czy „Stereo Hearts”. Te kawałki zostały hucznie odśpiewane przez publiczność. Oprócz tego nie zabrakło takich piosenek, jak „Harder To Breathe”, czy „She Will Be Loved”.

Przedostatnią piosenką, Maroon 5 zagrali hit - utwór „Moves Like Jagger”. Na sam koniec show, zespół zagrał singiel „Sugar”, który ma ponad miliard wyświetleń na YouTubie!

Podsumowując można stwierdzić, że zespół Maroon 5 zaprezentował się jak prawdziwy, światowej klasy zespół. Koncert tego zespołu był z pewnością jednym z ważniejszych wydarzeń muzycznych 2016 roku. 

Radio ZET/TP

Więcej: