Lady Gaga wystąpi w filmie Barbary Streisand?

Kariera filmowa Lady Gagi wciąż się rozwija. Piosenkarka wystąpiła w serialu „American Horror Story: Hotel”, a teraz pojawiły się pogłoski, że zagra w filmie „Gypsy” w reżyserii Barbary Streisand.

Informacje o tym, że Barbara Streisand pracuje nad filmową adaptacją „Gypsy” pojawiały się już od jakiegoś czasu. W sierpniu piosenkarka zaprosiła na kolację Lady Gagę, Ryana Murphy’ego, Johna Travoltę i Kelly Preston.

"

Wspaniały wieczór w domu.  "

Teraz wiadomo, że do spotkania doszło nieprzypadkowo. Według Johna Travolty Streisand chce, żeby w jej nowym filmie zagrała Lady Gaga.

"

Barbara od bardzo dawna chciała nakręcić „Gypsy”, rozwijała ten projekt. Myślę, że widzi Gagę w roli Louise, a mnie jako Herbiego. 

"

Travolta nie ujawnił więcej szczegółów dotyczących produkcji. Nie wiadomo też, kiedy miałaby odbyć się premiera filmu. 

W najbliższym czasie Lady Gagę będzie można zobaczyć w nowym sezonie serialu „American Horror Story: Hotel”. Piosenkarka wcieli się w rolę właścicielki hotelu Cortez - Elizabeth. 

"

Cała obsada była bardzo otwarta i podchodziła do mnie bardzo przyjaźnie. Mogłam być sobą i czułam się tak, jak nie czułam się od dawna. Oni sprawili, że poczułam, że znowu żyję.  "

Pierwszy odcinek „American Horror Story” z udziałem Lady Gagi został wyemitowany 7 października. 

Zamierzacie oglądać? 

Więcej: