Liam z One Direction pracuje nad nowym kawałkiem. Planuje solową karierę?

Jak widać, nie wszyscy członkowie One Direction odpoczywają. Liam Payne wrzucił na Instagrama zapowiedź swojego nowego kawałka.

Wakacje grupy One Direction trwają dopiero dwa tygodnie, ale niektórym członkom zespołu to chyba wystarczy. Liam Payne umieścił na swoim Instagramie małą zapowiedź kawałka nad którym pracował od jakiegoś czasu.

Internauci natychmiast zaczęli komentować wpis Brytyjczyka. Podobno jest to zapowiedź jego nowej piosenki nad którym pracował bez kolegów z zespołu.

- Taka tam piosenka, którą napisałem wczoraj dla zabawy - podpisał nagranie muzyk z One Direction. Filmik zebrał już ponad 700 tysięcy polubień i ponad 90 tysięcy komentarzy. Wychodzi więc na to, że jego fanom się spodobał.

Payne nie potwierdził informacji o solowej płycie, ale widziano go niedawno w studiu z Juicy J i 808 Mafia. Wydaje się więc, że jego nowy projekt będzie odstawał od tego co robił z 1D.

One Direction powróci?

One Direction zawiesiło swoją działalność, ale o muzykach nadal jest głośno i to nie tylko ze względu na plotki o ich romansach. Czy fani One Direction doczekają się jeszcze jednego teledysku grupy? W sieci pojawiło się nagranie, które na pewno wzbudziło w nich nadzieje na nowy materiał od brytyjskiego zespołu.

„Infinity” to jeden z utworów, który pojawił się na płycie „Made In The A.M”. Oryginalnie kawałek miał promować album jako singiel. Ostatecznie jednak zmieniono decyzje i zastąpiono go utworem „History”.

Fani zastanawiają się teraz, czy zespół zdecyduje się na opublikowanie niewykorzystanego materiału i czy zobaczymy może teledysk do „History”?

Radio ZET

Więcej: