Impact Festival 2017: Linkin Park kolejną gwiazdą festiwalu. Data i informacje o koncercie grupy

Linkin Park zagra koncert w Polsce - będzie gwiazdą Impact Festivalu w Krakowie. Bilety na wydarzenie trafią do sprzedaży już wkrótce. Sprawdź, kiedy i w jakich będą cenach.

Koncert Linkin Park w Polsce na Impact Festivalu 2017 to wielka niespodzianka dla fanów zespołu. Grupa, w której składzie są Chester Bennington, Rob Bourdon, Brad Delson, Dave 'Phoenix' Farrell, Joe Hahn i Mike Shinoda odwiedzi nas wiosną, dokładnie 15 czerwca. Będzie to czwarty już koncert zespołu w Polsce - po świetnych występach w Chorzowie, Warszawie, Wrocławiu i Rybniku. Teraz przyszła pora na Kraków.

Zespół Linkin Park właśnie pracuje nad następcą swojej ostatniej płyty - "The Hunting Party". Czy na koncercie w Polsce będziemy mogli usłyszeć jakiś nowy materiał? To pewnie okaże się wkrótce.

"Linkin Park to zespół uwielbiany przez polską publiczność! Parokrotnie występował już w Polsce a jego liczba fanów ciągle rośnie. Pełne energii, fantastyczne koncerty zawsze pozostawiały niedosyt. Zespół obiecał polskim fanom, że wróci – i słowa dotrzymał!" - pisze na Facebooku Live Nation Polska.

Na Facebooku Linkin Park już pojawił się specjalny filmik z zaproszeniem dla Polskich fanów.

Bilety na Impact Festival 2017

Wejściówki na koncert Linkin Park w Krakowie i pozostałe koncerty w ramach Impact Festivalu trafia do sprzedaży w poniedziałek 7 listopada punktualnie o 10.00. Do nabycia będą na stronie LiveNation.pl. Ceny biletów wynosić będą od 249 złotych do 499 zł. Dokładna rozpiska poniżej.

Impact Festival - ceny biletów

Trybuny 249 zł - 399 zł

GC Early Entrance - 499 zł

Golden Circle - 349 zł

Płyta - 249 zł

Linkin Park jest kolejną zagraniczną gwiazdą festiwalu. Wcześniej dowiedzieliśmy się, że w ramach imprezy wystąpi System Of A Down. Wkrótce poznamy kolejnych artystów Impact Festivalu. Bieżące informacje o line-upie wydarzenia w dziale muzycznym na RadioZET.pl.

Więcej: