Młoda gwiazda zdemolowała hotelowy pokój?

Członek One Direction - Louis Tomlinson - został wyrzucony z hotelu w Newcastle. Co takiego zrobił muzyk?

Według dziennika „The Sun” Louis Tomlinson został wyprowadzony przez ochronę z Malmaison Hotel we wtorek ok. 4:00 nad ranem. Według raportu:

"

Louis wybiegł z hotelu, niosąc wszystkie swoje ubrania i butelkę alkoholu. Tuż za nim szedł rozwścieczony ochroniarz.  "

Rzecznik prasowy hotelu potwierdził, że jeden z gości został usunięty, jednak nie chciał ujawnić jego tożsamości. 

Tomlinson wraz z zespołem One Direction wystąpił w Newcastle w poniedziałek 26 października. Świadkowie twierdzą, że następnie muzyk udał się do baru. 

KUP bilety na koncert Black Sabbath w Krakowie!

Z kolei Niall Horan spotkał się z niemieckim piłkarzem Mesutem Özilem. Świętowali razem zwycięstwo Arsenalu Londyn nad Evertonem. 

Zespół One Direction przebywa obecnie w trasie koncertowej po Wielkiej Brytanii. Już 22 listopada zobaczymy grupę na rozdaniu nagród American Music Awards. Muzycy zaśpiewają swój najnowszy singiel „Perfect”. Piosenka promuje płytę „Made in the A.M.”, która ukaże się 13 listopada 2015 roku. W ten sam dzień do sprzedaży trafi również album „Purpose” Justina Biebera i krążek „X – Wembley Edition” Eda Sheerana. 

Niedawno zespół ujawnił listę wszystkich utworów z nowego albumu. Płytę „Made In the A.M.” promuje piosenka „Drag Me Down”. Jest to pierwszy singiel nagrany od czasu, kiedy z zespołu odszedł Zayn Malik.

Czekacie na nową płytę One Direction?

503 Service Unavailable

Error 503 Service Unavailable

Service Unavailable

XID: 98361960

Więcej: