Wiemy, kto poprowadzi MTV Europe Music Awards 2015!

25 października odbędzie się gala rozdania nagród MTV EMA 2015. Poprowadzi ją brytyjski wokalista Ed Sheeran i australijska aktorka i modelka Ruby Rose.

O tym, że tegoroczną galę MTV Europe Music Awards poprowadzi Ed Sheeran, muzyk poinformował na swoim profilu na Instagramie, na którym zamieścił zdjęcie ze statuetką MTV. 

- Jestem szczęśliwy, że mogę ogłosić, że poprowadzę MTV EMA 2015 25 października. Nie mogę się doczekać - napisał muzyk. 

Radości nie ukrywała także Ruby Rose, która zamieściła na Twitterze plakat wydarzenia z podpisem: - Jestem bardzo podekscytowana, że poprowadzę EMA w Mediolanie razem z Edem Sheeranem. Do zobaczenia! 

Sheeran i Rose będą mieli niełatwe zadanie. W zeszłym roku galę poprowadziła Nicki Minaj, a wydarzenie to okrzyknięto najlepszym w historii MTV EMA. 

Nominowani do MTV EMA 2015 

Nominacje do MTV EMA 2015 zostały ogłoszone 15 września. Najwięcej, bo aż 9 szans na nagrodę, ma Taylor Swift. 4 statuetki może otrzymać Ed Sheeran. Wśród nominowanych znaleźli się też m.in.: Ellie Goulding, Sia, Pharrell Williams, Rihanna i Miley Cyrus. „Najlepszym polskim artystą” może zostać Margaret, Natalia Nykiel, Sarsa, Tabb & Sound’N’Grace lub Tede.

billboard.com/ka

Więcej: