MTV EMA 2015: Wiemy, kto wystąpi na gali

Wielka gala rozdania MTV Europe Music Awards odbędzie się 25 października. Znamy już nazwiska artystów, którzy tam wystąpią. Kogo zobaczymy na wielkiej scenie?

Gala MTV Europe Music Awards co roku przyciąga największe gwiazdy muzyki. W tym roku nie będzie inaczej. W czasie imprezy na scenie pojawią się m.in.: Ellie Goulding, Pharrell Williams, Jason Derulo i James Bay. Nie zabraknie też Tori Kelly i Jess Glynne. 

"

Występ na MTV EMAs będzie dla mnie wielkim przeżyciem. Jestem bardzo podekscytowana tym, że wezmę udział w tym niesamowitym show i obiecuję, że przygotuję kilka niespodzianek - powiedziała Kelly. "

Prawdopodobnie usłyszymy także przeboje Eda Sheerana, który ma zaprezentować się wraz z zespołem Rudimental. 

Nagrody w 17 kategoriach wręczą m.in. Mark Ronson, aktorka Ashley Benson znana z serialu „Pretty Little Liars” czy grupa Fifth Harmony.

Na MTV EMA nie zabraknie polskiego akcentu. „Najlepszą polską wokalistką” została Margaret i to ona pojedzie na wielką galę. Będzie rywalizować o tytuł „Najlepszego artysty europejskiego”. W tej kategorii nominowani są również: Stefanie Heinzmann (Szwajcaria), Inna (Rumunia), Kensington (Holandia), Lena (Niemcy) i Little Mix (Wielka Brytania). 

Imprezę poprowadzi Ed Sheeran wraz z aktorką i modelką Ruby Rose. Gala MTV EMA 2015 odbędzie się 25 października w Mediolanie. Początek zaplanowano na godz. 20:00.

Za kogo najbardziej będziecie trzymać kciuki?

Więcej: