Justin Bieber wystąpi na MTV EMA 2015

W niedzielę 25 października odbędzie się rozdanie nagród MTV Europe Music Awards 2015. Na scenie w Mediolanie pojawią się największe gwiazdy światowej muzyki. Wśród nich nie zabraknie Justina Biebera.

Na MTV Europe Music Awards 2015 wystąpią najpopularniejsi muzycy. Swoje największe przeboje zaśpiewają m.in. Ed Sheeran i Rudimental, Ellie Goulding, Pharrell Williams, Fifth Harmony, James Bay, Jason Derulo, Jess Glynne, Shay Mitchell, Tori Kelly czy Andrea Bocelli. Organizatorzy poinformowali, że dołączy do nich Justin Bieber.

"

Jestem bardzo podekscytowany, że będę mógł podzielić się moim nowym materiałem z fanami na całym świecie. Rozdanie EMA to zawsze coś wyjątkowego. Cieszę się, że tam wystąpię. Będzie super - zapowiada muzyk. "

Nominowani do MTV EMA 2015

Galę MTV Europe Music Awards 2015 poprowadzi wokalista Ed Sheeran i modelka Ruby Rose.

Wydarzenie odbędzie się w Mediolanum Forum w Mediolanie. Nagrody zostaną przyznane w 17 kategoriach.

Szansę na zdobycie statuetki mają m.in. Taylor Swift, Ed Sheeran, Ellie Goulding, Rihanna, Pharrell Williams i Miley Cyrus, a także Margaret, która jest nominowana w kategorii „Najlepszy artysta europejski”. Nagrody wręczą takie gwiazdy jak: Mark Ronson, aktorka Ashley Benson znana z serialu „Pretty Little Liars” czy grupa Fifth Harmony.

Transmisja MTV EMA 2015 rozpocznie się w niedzielę 25 października o godz. 21:00 na antenie MTV. Show potrwa ok. 2 godziny.

Za kogo będziecie trzymać kciuki?

Więcej: