MTV EMA 2015: Gdzie obejrzeć transmisję?

Rozdanie MTV Europe Music Awards odbędzie się w niedzielę 25 października. O nagrody powalczą m.in.: Ed Sheeran, Ellie Goulding czy Margaret. Kto zdobędzie to prestiżowe wyróżnienie?

Galę MTV Europe Music Awards 2015 poprowadzi wokalista Ed Sheeran i modelka Ruby Rose. Rozdanie nagród odbędzie się w Mediolanie w arenie Mediolanum Forum. Na scenie zaprezentują się największe gwiazdy światowej muzyki: Ellie Goulding, Fifth Harmony, James Bay, Jason Derulo, Jess Glynne, Mark Ronson, Martin Garrix, Rudimental, Pharrell Williams, Shay Mitchell, Tori Kelly, Ed Sheeran, a także Andrea Bocelli.

Nominowani do MTV EMA 2015

Nagrody zostaną wręczone w 17 kategoriach. Szansę na zdobycie statuetki mają m.in.: Taylor Swift, Ed Sheeran, Ellie Goulding, Rihanna, Pharrell Williams i Miley Cyrus. Polskę reprezentować będzie Margaret, która została nominowana w kategorii „Najlepszy artysta europejski”. Wyróżnienia wręczą takie gwiazdy jak: Mark Ronson, aktorka Ashley Benson znana z serialu „Pretty Little Liars” czy grupa Fifth Harmony.

Transmisja MTV EMA 2015

Transmisja gali rozpocznie się w niedzielę 25 października o godz. 21:00 w telewizji MTV i potrwa 2 godziny, ale już od 20:00 będziemy mogli obejrzeć przygotowania do wielkiego show. Nie wiadomo jeszcze, czy wydarzenie będzie transmitowane w internecie.

Zamierzacie oglądać MTV EMA 2015?

Więcej: