Macklemore i Ryan Lewis wystąpią w Łodzi. Trwa sprzedaż biletów

Duet Macklemore & Ryan Lewis wystąpi już 18 marca w łódzkiej Atlas Arenie. Muzycy udostępnili właśnie nagranie, w którym zapraszają na swoją największą europejską trasę koncertową. W materiale filmowym wystepuję również Ed Sheeran, który postanowił wesprzeć muzyków.

Występ w Łodzi będzie elementem największej europejskiej trasy koncertowej duetu od ponad dwóch lat. Muzycy w 2013 zagrali na warszawskim Torwarze, wówczas bilety na koncert zostały wyprzedane już kilka miesięcy przed wydarzeniem.

Jeśli chcecie zobaczyć ich w Łodzi to czas kupić bilety!

Duet Macklemore&Ryan Lewis już niebawem wyda nową płytę, a na razie znane są jedynie dwa utwory zapowiadające nowy album – "Downtown" (zdobywca tegorocznej nagrody MTV EMA za najlepszy klip) i "Growing Up" (poświęcony córce Macklemore’a).

Cały czas trwa sprzedaż biletów na koncert duetu w łódzkiej Atlas Arenie. Zgodnie z zapowiedziami zespołu każde 5 złotych z wejściówek zostanie przeznaczone na cele charytatywne. Macklemore & Ryan Lewis wybrali następujące instytucję, które dostaną dofinansowanie: Partners In Health, Equal Justice Initiative, Youth Speaks oraz 30/30 Projeckt. 

Duet Maclemore & Ryan Lewis

Amerykański duet hip hopowy został założony w 2008 roku. Muzycy mają na swoim koncie płytę „The Heist”, która w 2012 roku otrzymała nagrodę Grammy (Najlepszy Debiut i Najlepszy Album Rap).

Na początku roku Maclemore ogłosił na Twitterze, że w drugiej połowie roku ukaże się ich drugi album. Na razie wydawnictwo nie zdradza dokładnej daty premiery albumu, ani jego tytułu. Możemy jedynie przypuszczać, że pojawienie się albumu na rynku to kwestia kilku tygodni. 

Więcej: