Para gejów zaręczyła się na koncercie Madonny

Podczas jednego z koncertów Madonny doszło do niecodziennego wydarzenia. Piosenkarka pomogła mężczyźnie oświadczyć się swojemu chłopakowi.

Koncert, który odbył się 11 października w Edmonton w Kanadzie, na pewno przejdzie do historii. Madonna występowała tam w ramach trasy „Rebel Heart Tour”. Po tym jak zaśpiewała piosenkę „Material Girl”, przerwała na chwilę show i pomogła jednemu z fanów o imieniu Jan w zaręczynach. Świadkiem tego wydarzenia była 17-tysięczna widownia. 

"

Kocham cię z całego serca, Chad. Wyjdziesz za mnie? "

Madonna zasugerowała Janowi, że zapomniał o ważnej sprawie i rzuciła mu małą wiązankę róż.

"

Trzeba jeszcze złapać bukiet - powiedziała. 

"

Jak Chad zareagował na zaręczyny? 

To nie pierwszy raz, kiedy gwiazdy pomagają w zaręczynach. Do podobnej sytuacji doszło w czasie australijskiego koncertu Eda Sheerana.

Trasa koncertowa Madonny „Rebel Heart Tour” rozpoczęła się 9 września. W czasie pierwszych 10 występów piosenkarka zarobiła aż 20 milionów dolarów. Wokalistka odwiedzi Stany Zjednoczone i Kanadę, a następnie uda się do Europy. W lutym zagra w Azji, a na koniec zawita do Oceanii. Królowa pop promuje płytę „Rebel Heart”, która ukazała się 10 marca 2015 roku. Album promowała piosenka „Living For Love”.

Co myślicie o takich zaręczynach?

Więcej: