Fani się doczekali! Maroon 5 po raz pierwszy w Polsce

Na ten moment czekali fani w całym kraju! Wspaniali Maroon 5 wreszcie pojawią się w Polsce. Jesteśmy pewni, że to show zapamiętamy na długo.

Piosenki Maroon 5 nie schodzą z list przebojów, a wokalista Adam Levine to jeden z najpopularniejszych muzyków ostatnich lat. Amerykanin został nawet uznany przez magazyn People za najseksowniejszego mężczyznę roku.

Amerykańska grupa wystąpi po raz pierwszy w Polsce. Muzycy pojawią się 1 czerwca w Tauron Arenie w Krakowie. Organizatorem koncertu jest Live Nation. To część światowej trasy zespołu, która rozpoczęła się w lutym 2015 roku.  Polscy fani zespołu już od wielu lat czekali, aż grupa pojawi się wreszcie w naszym kraju, a Polacy będą mogli usłyszeć ich największe hity na żywo. Adam Levine wie jak zrobić show, więc na pewno będzie na co popatrzeć. Grupa odpowiada za takie hity, jak „This Love”, „Moves Like Jagger” czy „Sugar”.

Ostatnie dzieło muzyków to krążek „V”, który miał swoją premierę jesienią 2014 roku. Album zadebiutował na pierwszym miejscu zestawienia Billboard's Top 200. Debiutancki singiel „Maps” znalazł się na szczytach list przebojów aż w 18 krajach. Natomiast teledysk do kawałka „Sugar” obejrzało już ponad miliard osób.

Sprzedaż biletów na koncert Maroon 5 ruszy już 10 lutego 2016 roku, czyli w środę. Dzień wcześniej rozpocznie się natomiast przedsprzedaż, podczas której do nabycia będą wejściówki na koncert. Opcja ta dostępna będzie jednak tylko dla członków oficjalnego fanclubu zespołu. Bilety kosztować będą od 199 do 419 złotych.

Radio ZET/MR

Więcej: