Marta Podulka w Radiu ZET. Wokalistka opowiedziała o debiutanckiej płycie

W poniedziałkowym programie Marcina Wojciechowskiego gościem była Marta Podulka. Wokalista opowiedziała o swoim debiutanckim albumie „Nie Przeszkadzać”. 

Długo wyczekiwany krążek pojawił się na sklepowych półkach 30 października. Płytę promuje singiel „Jest pięknie”.  – Ta płyta jest trochę tak, jak ja. Ma wiele kolorów i jest różnorodna – przyznała wokalistka na antenie Radia ZET.

Utwory na płycie są bardzo różnorodne i - jak podkreśla sama wokalistka– krążek jest optymistyczny, jednak znajdziemy na nim kompozycję „nie za bardzo wesołe”. Pierwsze pogłoski o nowej płycie Marty Podulki pojawiły się już w 2012 roku. Jednak dopiero teraz krążek ujrzał światło dzienne. Dlaczego czekaliśmy na płytę tak długo?

Marta Podulka– kariera muzyczna

Marta Podulka pochodzi z Podkarpacia. Szerszej publiczności dała się poznać z występów w programach rozrywkowych „X Factor” oraz IV edycji „Mam Talent”, gdzie zajęła 3. miejsce. W 2013 roku artystka została wyróżniona na Opolskich Debiutach.

W 2015 roku Marta Podulka wystąpiła w Uniejowie w ramach „Lata ZET i Dwójki”. Swoim żywiołowym i genialnym występem porwała zgromadzoną publiczność. 

Więcej: