Słuchaj
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Konrad Piasecki
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Michał Korościel
Justyna Dżbik, Roman Osica
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Eminem diametralnie zmienił swój wygląd. Co za metamorfoza! [ZDJĘCIA]

29.09.2017 10:11

Od wydania ostatniego albumu studyjnego Eminema minęły prawie cztery lata. Kilkanaście miesięcy temu potwierdził jednak, że pracuje już nad nowym krążkiem. Większość osób nadal kojarzy artystę jako blondwłosego muzyka bez cienia zarostu. Raper postawił jednak na zmiany i przeszedł prawdziwą metamorfozę.

Eminem diametralnie zmienił swój wygląd. Co za metamorfoza! [ZDJĘCIA]

fot. Youtube (msvogue23)

Zagłosuj

Czy podoba Ci się nowy wygląd Eminema?

W ostatnich latach Eminem rzadko jest widoczny w mediach. Wielka gwiazda amerykańskiego skupiła się bardziej na produkcji muzycznej, tworzeniu soundtracku do filmu „Do utraty sił” z Jakiem Gyllenhaalem w roli głównej oraz współpracy z innymi artystami, m.in. Gwen Stefani, Big Seanem czy Skylar Grey. Zdarzyło mu się też nagrać utwór krytykujący osobę Donalda Trumpa i jego kontrowersyjną politykę.

Od jakiegoś czasu raper zaczął tworzyć materiał na swój dziewiąty już album. Wygląda na to, że wraz z nowymi utworami przyszła pora też na nowy wygląd. Od kilku miesięcy 15-krotny zdobywca prestiżowej nagrody Grammy wygląda zupełnie inaczej. Zrezygnował na dobre z jasnych blond włosów, a na jego twarzy pojawił się ciemny zarost. Trzeba przyznać, że przeszedł prawdziwą metamorfozę.

RadioZET.pl/PK