Miley Cyrus zagra koncert nago!

Miley Cyrus i zespół The Flaming Lips wpadli na nietypowy pomysł. Jak tym razem zaskoczą fanów?

Wayne Coyne zapowiedział, że Miley Cyrus i zespół The Flaming Lips planują nagranie teledysku do piosenki „Milky Milky Milk”. Wokalistka postanowiła, że klip zostanie nakręcony w czasie jednego z koncertów, a cała ekipa będzie nago!

"

O wow! Miley Cyrus planuje występ, na którym ona, cały zespół i publiczność będą KOMPLETNIE nago, a mleko (w każdym razie coś białego, co wygląda jak mleko) będzie wszędzie! To będzie video to utworu „Milky Milky Milk” - napisał na Instagramie Wayne Coyne. "

Piosenka, do której powstanie teledysk, pochodzi z albumu „Miley Cyrus & Her Dead Petz”, który ukazał się na początku września. Cyrus zaskoczyła fanów i udostępniła go zupełnie za darmo na swojej stronie internetowej. Album promuje teledysk do utworu „Dooo It!”, którego premiera odbyła się 30 sierpnia na gali MTV Video Music Awards 2015, którą poprowadziła Miley Cyrus.

Miley Cyrus nie boi się szokować publiczności. Piosenkarka wystąpiła już nago w teledysku do piosenki „Wrecking Ball”. W 2013 roku zrobiło się o niej głośno z powodu gali MTV. To właśnie na niej Miley Cyrus ocierała się o Robina Thickie podczas jego występu. 

Wokalistka bardzo często na swoim Instagramie zamieszcza kontrowersyjne zdjęcia. Kiedyś pokazała nawet, jak się masturbuje

Myślicie, że w nowym teledysku pójdzie na całość?

Więcej: