Nadchodzi nowy album Calvina Harrisa. A w nim mnóstwo gwiazd!

13.06.2017 12:41

To może być jedna z najciekawszych wakacyjnych premier. Szkocki DJ i producent muzyczny Calvin Harris prezentuje przedsmak swojego najnowszego albumu. Nie zabraknie w nim wielkich nazwisk!

Nadchodzi nowy album Calvina Harrisa. A w nim mnóstwo gwiazd!

fot. wikimedia.org

Na przestrzeni ostatnich lat Calvin Harris zyskał ogromną popularność, stając się jednym z najgorętszych nazwisk na popowej scenie muzycznej. Na swoim koncie ma już cztery albumy, a jego hity „Feel So Close”, „Sweet Nothing”, „I Need Your Love”, „How Deep Is Your Love” czy „My Way” podbiły serca słuchaczy Radia ZET.

Już 30 czerwca swoją premierę będzie miało piąte wydawnictwo Szkota. Trzeba przyznać, że współcześni artyści uwielbiają współpracować z Harrisem. W ostatnich latach stworzył utwory wspólnie z m.in. Ellie Goulding, Rihanną, Johnem Newmanem czy Florence Welch.

Na najnowszej płycie „Funk Wav Bounces Vol. 1” również nie zabraknie gorących nazwisk. Swoją premierę miały już single nagrane razem z Frankiem Oceanem, Arianą Grande czy Pharrellem Williamsem. Oprócz nich, na albumie pojawią się także m.in. Katy Perry, Nicki Minaj, Snoop Dogg i John Legend.

Na dwa utwory Calvina Harrisa „Slide” oraz "Heatstroke" możecie cały czas głosować na Liście Przebojów Radia ZET.

Poniżej najnowsza zapowiedź piątego krążka:

Źródło: Facebook

RadioZET.pl/PK