Słuchaj ZET na Punkcie Muzyki i poznaj nową płytę Beaty Kozidrak B3

Słuchaj ZET na Punkcie Muzyki i zdobądź zaproszenia na specjalny, przedpremierowy odsłuch najnowszej płyty Beaty Kozidrak "B3"!

Na solową płytę Beaty fani czekali 11 lat. Nie znaczy to, że Beata odpoczywała. Cały czas koncertuje z Bajmem, wydała z zespołem "Blondynkę" i drugą część najpiekniejszych ballad. O własny album dopytywałem już od dawna, ale Beata albo nie była przekonana, albo nie miała weny. Być może wydarzenia w jej życiu stały się inspiracją do nagrania płyty. O albumie "B3" artystka mówi, że to prawdopodobnie najlepszy album w Jej życiu.

Jest nowoczesny, słychać, że Beata wie co się dzieje na rynku. Dopasowała sobie muzyków inspirujących, wyznacza trendy, ale też słucha.

Pierwszy singiel "Bingo" poznaliśmy wiosną. Sprawdza się na koncertach. Przed wakacjami odbyła się premiera "Upiłam się Tobą" a co było dalej, sami słyszycie.

Do tego klip, wszystko jest delikatne, ładne, pogodne i z poczuciem humoru.

Za chwilę poznamy resztę. Dokładnie 16 września do sklepów trafi "B3" ("Be Free"?). O tym albumie będzie głośno jesienią i słusznie bo Beata Kozidrak włożyła w to dużo energii i emocji, profesjonalizm i talent? Nie muszę tego pisać.

Dwa dni przed premierą (14 września) w centrum Warszawy odbędzie się specjalny, przedpremierowy odsłuch. Nieliczne zaproszenia na to wydarzenie z niespodzianką można zdobyć w moim programie "ZET na Punkcie Muzyki" codziennie po 18.

ZET na Punkcie Muzyki! Od poniedziałku do piątku 18:00-21:00

Więcej: