Lady Gaga pracuje nad nową płytą! Pomaga jej Mark Ronson

Lady Gaga wyda nowy album, nad którym pracuje z Markiem Ronsonem. Informację o nowej płycie zdradziła brytyjska piosenkarka Lily Allen, która podkreśla, że angielski producent muzyczny odwołał z nią spotkanie ze względu na Lady Gagę.

Piąta płyta wokalistki zostanie wydana w 2016 roku, a Amerykanka przy tworzeniu nowego krążka współpracowała już z Nile'em Rodgersem, Paulem McCartneyem i RedOne'em.

Popularna wokalistka ma na swoim koncie cztery albumy studyjne. Jej ostatnia płyta „Cheek to Cheek” została wydana w 2014 roku. 

Lady Gaga sprzedała do czerwca 2014 roku ponad 28 mln kopii albumów i 140 mln singli na świecie. We wrześniu 2015 roku w sieci pojawił się jej nowy teledysk do piosenki „Til It Happens To You”. Utwór został zadedykowany tym, którzy cierpią z powodu bolesnych doświadczeń życiowych.

Piosenkę napisała Lady Gaga wraz z Diane Warren na potrzeby filmu dokumentalnego „The Hunting Ground”, który dotyczy przemocy seksualnej wśród kobiet na uczelniach w Stanach Zjednoczonych.

Kariera filmowa Lady Gagi

Artystka poza karierą na rynku muzycznym, zajęła się pracą przy produkcjach filmowych. Wystąpiła w serialu „American Horror Story: Hotel”, który emitowany jest w Polsce na kanale Fox.

W sieci pojawiły się także pogłoski o tym, że gwiazda zagra w filmie „Gypsy” w reżyserii Barbary Streisand.

Kupicie nową płytę Lady Gagi? :)

Radio ZET/KM

Więcej: