Natalia Szroeder "Powietrze": Premiera w ZET na Punkcie Muzyki

Natalia Szroeder zaprezentowała swój najnowszy singiel pt. "Powietrze" w programie Marcina Wojciechowskiego ZET na Punkcie Muzyki. 

Jak mówi Natalia: "jest to energiczny utwór, który w chłodne, jesienne dni pozytywnie nastroi i zmotywuje do działania"

Wydanie debiutanckiego krążka to zdecydowanie najważniejszy moment w karierze każdego artysty. Pierwsza płyta Natalii Szroeder - "NATinterpretacje", ujrzy światło dzienne już niebawem, bo 28. października. Do tej pory ukazały się trzy single, które promują ten album. Najnowszy z nich to "Powietrze", który usłyszeć można było premierowo w Radiu ZET, w programie ZET na Punkcie Muzyki!

Natalia Szroeder od dzieciństwa obracała się w kręgach artystycznych. Wychowywała się otoczona zdarzeniami muzycznymi i teatralnymi. Uniwersalne wartości kultury nie były jej obce, ponieważ była uczestniczką parchowskich festiwali teatralnych i muzycznych. Dzięki prezentowanemu na nich szerokiemu spectrum kulturalnemu Polski, Europy i Świata miała okazję chłonąć je i kształtować pod ich wpływem swoją osobowość. W tym czasie kontynuowała również naukę gry na skrzypcach.

Nie chciała być jedynie konsumentem, postanowiła sama działać. Zakładała z rówieśnikami zespoły wokalne i taneczne. Jest inicjatorem różnych zdarzeń o charakterze kulturalnym. Jednak jej największą pasją okazał się śpiew. Na swojej drodze spotkała wielu wspaniałych artystów, m.in. pianistę Tomasza Stroynowskiego i wokalistkę Weronikę Korthals, z którą realizowała szereg projektów muzycznych. Wystąpiła między innymi na jej krążku z 2009 roku.

Źródło: nataliaszroeder.pl

ZET na Punkcie Muzyki! Od poniedziałku do piątku 18:00-21:00

Więcej: