Słuchaj
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Konrad Piasecki
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Odważny klip Andrzeja Piasecznego. Pojawia się w nim tajemnicza kobieta [WIDEO]

29.09.2017 15:03

Najnowszy utwór Andrzeja Piasecznego „Wszystko Dobrze” doczekał się właśnie klipu. Singiel, podobnie jak wcześniejszy „My (O mnie, o tobie, o nas)”, zapowiada kolejny album artysty, którego premiera odbędzie się już w październiku.

Odważny klip Andrzeja Piasecznego. Pojawia się w nim tajemnicza kobieta [WIDEO] fot. Youtube (AndrzejPiasecznyVEVO)
Zagłosuj

Czy podoba Ci się klip do "Wszystko Dobrze"?

Intrygujący teledysk, nakręcony w hotelu, prezentuje relację dwojga ludzi. Widzowie mogą zobaczyć Andrzeja Piasecznego razem z tajemniczą kobietą. Okazuje się, że w jej rolę wcieliła się przyjaciółka artysty - Malwina Wędzikowska.

Wraz z nową płytą „O mnie, o Tobie, o nas”, muzyk świętuje 25-lecie działalności artystycznej. Do współpracy nad albumem zaprosił m.in. Anię Dąbrowską. Brzmienie będzie utrzymane w pogodnym, dojrzałym klimacie, a piosenki mają opowiadać o miłości, przyjaźni i życiu wśród najbliższych. Wydawnictwo ukaże się już 13 października.

Ostatni album Andrzeja Piasecznego "Kalejdoskop" pojawił się w 2015 roku i natychmiast stał się bestsellerem, pokrywając się platyną już w dniu premiery.

Głosuj na "Wszystko Dobrze" na Liście Przebojów Radia ZET

Nowy singiel Piasecznego znalazł się już w propozycjach do naszej listy. Jeśli chcesz, żeby pojawił się w dwudziestce najlepszych utworów - zagłosuj tutaj. Kolejne notowanie Listy Przebojów Radia ZET już w najbliższą sobotę od godz. 20:00. Poprowadzi je oczywiście Marcin Łukasik. Słuchaj audycji, aby sprawdzić, czy "Wszystko Dobrze" udało się znaleźć na liście. 

RadioZET.pl/SonyMusicPoland/PK

Oceń