Nowy utwór Beyonce. "Formation" ma już ponad 11 mln wyświetleń

Amerykańska wokalistka zaskoczyła swoich fanów i niespodziewanie podzieliła się swoim najnowszym singlem „Formation”.

Początkowo wokalistka zapowiedziała, że utwór swoją premierę będzie miał podczas finału Super Bowl, który odbędzie się w nocy z niedzieli na poniedziałek czasu polskiego. Nowa piosenka trwa niespełna 5 minut i dołączony jest do niej teledysk, za który odpowiada sama wokalistka.

„Formation” w ciągu zaledwie doby od opublikowania w serwisie YouTube, ma ponad 5 mln wyświetleń. Jest to również pierwsza piosenka zapowiadająca najnowszą płytę Beyonce, która ma się ukazać jeszcze w lutym 2016 roku.

Co ciekawe, w teledysku możemy podziwiać 4-letnią córkę Beyonce - Blue Ivy, która świetnie spisuje się w roli aktorki.

"

- Przeurocza czterolatka, która ubrana jest w białą, długą suknię wygląda jak aniołek – pisze brytyjski Daily Mail.

"

Niespodziewana premiera utworu „Formation” jeszcze bardziej rozgrzała i tak już gorącą atmosferę przed wielkim finałem Super Bowl. Fani Beyonce mają nadzieje, że wokalistka, która występowała na tegorocznym Super Bowl, wykona jeszcze kilka premierowych utworów.

Wielki finał Super Bowl

To święto, na które czekali wszyscy fani futbolu amerykańskiego. Super Bowl to finał o mistrzostwo ligi NFL. Tegoroczny finał zostanie rozegrany po raz 50. Zmierzą się w nim drużyny Carolina Panthers oraz Denver.

Super Bowl to nie tylko sportowe emocje, ale także ogromne pieniądze. Szacuje się, że emisja 30-sekundowego spotu reklamowego może kosztować nawet… 5 mln dolarów.

Podczas 50. finału Super Bowl na scenie wystąpią m.in. Lady Gaga, Beyonce czy Coldplay. W samych Stanach Zjednoczonych przed telewizorami zasiądzie około 120 mln ludzi.

Radio ZET

Więcej: