Olek Klepacz poprowadzi ZET na Punkcie Muzyki

Jak Olek Klepacz z Formacji Nieżywych Schabuff sprawdzi się w roli DJ-a? Przekonacie się już dzisiaj w programie „ZET na Punkcie Muzyki”!

Olek Klepacz wraz z Marcinem Wojciechowskim poprowadzi dzisiejszą popołudniową audycję. Muzyk opowie o swoich ulubionych piosenkach i zdradzi, co zainspirowało go do napisania utworu „Bursztyn”. Wokalista Formacji Nieżywych Schabuff sprawdzi się też w roli… pogodynki! Jesteście ciekawi, jak mu pójdzie? Słuchajcie „ZET na Punkcie Muzyki” już dziś od 18:00!

Olek Klepacz w Formacji Nieżywych Schabuff

Muzyk od 1988 roku występuje w zespole Formacja Nieżywych Schabuff. Pierwsza płyta grupy nosiła tytuł „Wiązanka melodii młodzieżowych”. Pochodził z niej przebój „Klub wesołego szampana”.

Ogromny sukces FNS osiągnęła w 1995 roku za sprawą piosenki „Lato”. Utwór podbił listy przebojów w całym kraju i przez długi czas był największym hitem zespołu. Przypomnijcie sobie ten kawałek! 

Kolejnym znanym singlem był napisany w 1997 roku „Da da da”.

W 1999 roku grupa świętowała 10-lecie działalności. Z tej okazji ukazała się płyta „Z archiwum X-lecia”, na której znalazły się największe przeboje FNS oraz zupełnie nowy utwór „Mów mi Elvis”.

Ponownie grupa podbiła serca publiczności piosenką „Ławka”, która ukazała się w 2008 roku na płycie "24 h". W kolejnych latach Olek Klepacz postanowił na jakiś czas zrobić sobie przerwę od muzyki i otworzyć przedszkole artystyczne.

"

Dzieci są najtrudniejszymi odbiorcami sztuki, bo nie są uwarunkowane kulturowo. "

Teraz zespół postanowił rozpocząć prace nad nową płytą. Pierwszym zwiastunem nowego krążka jest piosenka „Bursztyn”.

Radio ZET/ka

Więcej: