Ostatni koncert One Direction. Grupa żegna się z fanami

Zespół One Direction wystąpił po raz ostatni na koncercie na żywo. Wkrótce muzycy wydadzą nową płytę, a następnie rozpoczną kilkumiesięczną przerwę. W jaki sposób grupa pożegnała się z fanami?

W sobotę 31 października w Sheffield odbył się ostatni koncert One Direction przed planowaną przerwą. Grupa wystąpiła przed kompletem publiczności w ramach trasy „On The Road”. Tuż po występie na Facebooku pojawiło się video ze specjalną wiadomością dla fanów.

"

Chcemy ogromnie podziękować każdemu z fanów, który przyszedł i bawił się na naszym koncercie. Kochamy was i zrobiliśmy to dla was. Dziękujemy - mówi Louis Tomlinson. "

Członkowie zespół również indywidualnie dziękowali fanom na Twitterze.

"

Mogę śmiało powiedzieć, że ta noc była niesamowita. Będzie mi tego brakowało. To najlepsze, co robimy, dlatego to takie emocjonalne. Dziękuję wszystkim, którzy byli na naszym koncercie w ciągu ostatnich kilku lat. To niesamowite móc grać naszą muzykę dla Was na żywo - napisał Niall Horan.

"

Również Harry Styles podzielił się swoimi przemyśleniami.

"

Mieliśmy niezwykłe szczęście, że mogliśmy pracować z tak niesamowitą ekipą w czasie ostatnich 5 lat koncertowania. Dziękuję Wam za wszystko! Tym, którzy byli na naszych koncertach, dziękuję za przybycie. Byliście dla nas wszystkim, kochamy was. Dziękujemy!  "

13 listopada ukaże się nowa płyta One Direction pt. „Made In the A.M.”, na której znajdzie się 17 piosenek. Promuje ją singiel „Drag Me Down” oraz utwór „Perfect”. Do obu kompozycji powstały wyjątkowe teledyski, a 22 listopada zespół wystąpi na rozdaniu American Music Awards.

Album „Made In the A.M.” jest pierwszy wydawnictwem od czasu, kiedy grupę opuścił Zayn Malik i jednocześnie ostatnim krążkiem przed przerwą, którą zespół ogłosił w sierpniu. 

Będziecie tęsknić za One Direction?

Więcej: