Zespół One Direction pobił 6 rekordów Guinnessa!

Grupa One Direction ma na koncie wiele sukcesów i nagród. Do długiej listy osiągnięć może dopisać kolejne - zespół zostanie wpisany do najnowszej Księgi Rekordów Guinnessa w aż 6 kategoriach. 

Zespół One Direction jest grupą, która ma najwięcej fanów na Twitterze na świecie. W Księdze Rekordów Guinnessa wpisana zostanie liczba 23 393 106, ale obecnie są to już ponad 24 miliony. W zestawieniu nie brano pod uwagę indywidualnych kont Harry’eo, Liama, Nialla i Louisa, którzy również mogą pochwalić się świetnymi wynikami. Sam Harry Style ma ponad 25,5 miliona obserwujących! 

Rekord Guinnessa One Direction

Kolejną kategorią, w której muzycy pobili rekord jest „Najbardziej popularny utwór w grze tanecznej”. Piosenka „What Makes You Beautiful" z „Just Dance 4” ma 36 817 975 wyświetleń. Grupa może również pochwalić się największą liczbą subskrybentów w serwisie YouTube - ponad 36 milionów. One Direction jest też pierwszym zespołem, którego 4 płyty zadebiutowały na 1. miejscu w Stanach Zjednoczonych.

KUP BILET na wielki koncert One Direction w Londynie!

One Direction w Księdze Rekordów Guinnessa

Muzycy są też pierwszą brytyjską grupą, której debiutancki album znalazł się na 1. miejscu w USA w dniu premiery. Piosenka „Live While We’re Young” zadebiutowała również na najwyższym miejscu amerykańskiej liście przebojów (3. miejsce). 

Źródło: x-news/dailymail.co.uk

Więcej: