„Perfekcyjny” One Direction w nowym teledysku

Zespół One Direction idzie za ciosem. Grupa opublikowała nowy teledysk do piosenki „Perfect”. Co w nim zobaczymy?

Czarno-białe video pokazuje życie One Direction od kuchni. Jego akcja toczy się w Nowym Jorku. W klipie wystąpili wszyscy członkowie grupy: Harry Styles, Liam Payne, Niall Horan i Louis Tomlinson. Muzycy pracują nad nowymi kompozycjami, jedzą obiad ze szczęśliwym fanem, biegają hotelowymi korytarzami i grają w piłkę. 

„Perfect” to 3. singiel promujący nową płytę One Direction „Made in the A.M.”, która ukaże się 13 listopada 2015 roku. Pierwszą piosenkę z tego wydawnictwa „Drag Me Down” usłyszeliśmy w lipcu, a we wrześniu grupa zaprezentowała utwór „Infinity”. Niedawno zespół ujawnił listę wszystkich utworów z tego albumu.

Odwołany koncert One Direction

One Direction obecnie koncertuje w Wielkiej Brytanii. W środę 20 października grupa nieoczekiwanie odwołała koncert w Belfaście, bo Liam Payne źle się poczuł. Na kilka minut przed rozpoczęciem występu fani zostali poproszeni o opuszczenie budynku. 

"

Niestety zespół One Direction musiał odwołać występ. Liam nagle bardzo źle się poczuł i koncert się nie odbył. Fani zostali poproszeni o zachowanie biletów, a jutro zostanie wydane specjalne oświadczenie. Zespół przeprasza i życzy Liamowi szybkiego powrotu do zdrowia - napisał publicysta Simon Jones.

"

Przeprosiny pojawiły się również na profilach muzyków.

"

Bardzo przepraszamy fanów w Belfaście. Jesteśmy rozczarowani, ale niestety takie rzeczy się zdarzają. Bardzo nam przykro - napisał Harry. "

"

Bardzo nam przykro za to, co się stało. To było niezależne od nas. Trzymamy kciuki za Liama i dziękujemy za wyrozumiałość - dodał Louis. "

Zespół nie będzie promować nowego krążka na specjalnej trasie koncertowej. W marcu 2016 roku grupa rozpocznie przynajmniej roczną przerwę, w czasie której muzycy chcą zająć się solowymi karierami.

Podoba Wam się nowy teledysk One Direction?

Więcej: