One Direction na planie do „Infinity”. Nowy teledysk czy niewykorzystany materiał?

Czy fani One Direction doczekają się jeszcze jednego teledysku grupy? W sieci pojawiło się nagranie, które na pewno wzbudziło w nich nadzieje na nowy materiał od brytyjskiego zespołu.

„Infinity” to jeden z utworów, który pojawił się na płycie „Made In The A.M”. Oryginalnie kawałek miał promować album jako singiel. Ostatecznie jednak zmieniono decyzje i zastąpiono go utworem „History”.

Zanim jednak podjęto tę decyzję, grupa zdążyła zająć się przygotowywaniem teledysku do „Ininity”. Biorąc pod uwagę fakt, że obecnie gwiazdom ciężko jest ukryć swoje kroki przed fotoreporterami, to prędzej czy później w sieci musiały pojawił się jakieś zdjęcia albo filmy z planu.

Musieliśmy trochę na nie co prawda poczekać, ale wreszcie się pojawiły. Na filmie widzimy jak Harry Styles, Niall Horan, Liam Payne i Louis Tomlinson śpiewają przed ogromnym graffiti, które powstało z połączonych prac fanów brytyjskiej grupy. W tle słychać oczywiście kawałek „Infinity”.

Jeden ze spostrzegawczych widzów zauważył nawet, że ta sama grafika pojawiła się za chłopakami podczas grudniowego występu w programie „The X Factor”. One Direction zaprezentowali wtedy obie wspomniane piosenki, „History” oraz „Infinity”.

Fani zastanawiają się teraz, czy zespół zdecyduje się na opublikowanie niewykorzystanego materiału i czy zobaczymy może teledysk do „History”? Oficjalnych deklaracji nie ma, więc na razie pozostaje nam cieszyć się tym, co Brytyjczycy zaprezentowali podczas programu!

Ostatni koncert One Direction

W sobotę 31 października 2015 w Sheffield odbył się ostatni koncert One Direction przed planowaną przerwą. Grupa wystąpiła przed kompletem publiczności w ramach trasy „On The Road”.

Pod koniec sierpnia zespół One Direction ogłosił, że w przyszłym roku zawiesza swoją działalność. Informacja ta bardzo zasmuciła wszystkich fanów zespołu. Jednak jak przyznał Simon Cowell, przerwa w występach planowana była już od dłuższego czasu. Po 5 - bardzo intensywnych - latach Brytyjczycy zasłużyli na małe wakacje.

Radio ZET

Więcej: