Orange Warsaw Festival 2016. Wybierasz się? To musisz wiedzieć

W piątek 3 czerwca o godz. 15.00 startuje popularny Orange Warsaw Festival 2016, który - jak zwykle - zapowiada się bardzo fantastycznie. Blisko 25 artystów, dziesiątki tysięcy fanów z całego świata i nieco ponad 20 godzin muzyki!

Do Warszawy przyjadą wielkie gwiazdy muzyki. Na festiwalowych scenach zobaczymy m.in. Skunk Anansie, Die Antwoord i Lanę Del Rey. Dzień później zaplanowano koncerty m.in.: Skillexa, Editors, Natalii Przybysz i Toma Odella.

Organizatorzy spodziewają się tysięcy fanów oraz fantastycznej pogody. Na oficjalnej stronie festiwalu organizatorzy apelują, aby przychodzić wcześniej.

Specjalna festiwalowa aplikacja

Organizatorzy zapewniają również specjalną mobilną aplikację. Warto ją zainstalować, aby być na bieżąco ze wszystkimi ważnymi informacjami dotyczącymi artystów, godzin występów, a co najważniejsze komunikacji.

Parking na OWF 2016

Na terenie festiwalu będzie parking dla publiczności (liczba miejsc ograniczona). Bilety parkingowe można kupić TYLKO w przedsprzedaży przez stronę http://altersklep.pl. Na terenie nie będzie prowadzona sprzedaż biletów parkingowych! Koszt miejsca parkingowego: 45 zł za dwa dni. Zachęcamy do podróżowania środkami komunikacji miejskiej. Szczegóły: http://orangewarsawfestival.pl/informacje-praktyczne/

Radio ZET/TP

Źródło: orangewarsawfestival.pl

Więcej: