Słuchaj
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Konrad Piasecki
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Patrycja Markowska śpiewa dla Radia ZET wprost z łazienki

25.05.2017 11:45

Już 2 czerwca ukaże się nowa płyta Patrycji Markowskiej, zatytułowana "Krótka płyta o miłości". Specjalnie dla słuchaczy Radia ZET artystka opowiedziała o krążku i... zaśpiewała fragment singla "Kochaina" wprost ze swojej łazienki.

Patrycja Markowska zaśpiewała w łazience fot. ons.pl

"Witam wszystkich prosto z łazienki. Żałuję, że mnie nie ma z tobą teraz, bo to dla mnie wielka chwila" - tak Patrycja Markowska rozpoczęła rozmowę z Marcinem Wojciechowskim w wieczornym programie "ZET na punkcie muzyki" w Radiu ZET. W krótkim wywiadzie telefonicznym gwiazda opowiedziała co nieco na temat swojej nadchodzącej płyty i pierwszego oficjalnego singla "Kochaina". Na dokładkę, specjalnie dla słuchaczy, wprost ze swojej łazienki zaśpiewała jego fragment. To jedyna taka okazja, kiedy możecie usłyszeć Patrycję śpiewającą w tak nietypowym miejscu!

 

Dokładnie 2 czerwca odbędzie się premiera nowej płyty Patrycji Markowskiej. Album zatytułowany jest "Krótka płyta o miłości", a kilka utworów z niego poznaliśmy jeszcze w marcu. Były to piosenki zrealizowane z czterema znanymi artystami: "Wyznanie", nagrane z Leszkiem Możdżerem, "Nie potrzeba mi nic więcej" z Grzegorzem Skawińskim, "Byś spojrzał na mnie" z Markiem Dyjakiem oraz "Bezustannie" z Rayem Wilsonem. Pierwszym oficjalnym singlem z płyty będzie jednak "Kochaina", do której już niebawem opublikowany zostanie teledysk. Jak przyznała Patrycja, chciała, by była to piosenka letnia, optymistyczna, ale nie trywialna. A jak wyszła? Przekonajcie się sami.

Jak Wam się podoba? Naszym zdaniem będzie to prawdziwy letni hit.

 

RadioZET.pl

Oceń