Premiera Party Like a Russian w ZET na Punkcie Muzyki

Premiera pierwszego oficjalnego singla promującego nadchodzącą płytę Robbiego Williamsa "Heavy Entertainment Show" już dziś w ZET na Punkcie Muzyki.

Robbie Williams powraca! I to z nowym albumem pop - płyta "Heavy Entertainment Show" pojawi się w sprzedaży 4 listopada nakładem należącej do Sony Music wytwórni Columbia Records. Album będzie dwunastym w karierze krążkiem wokalisty - wszystkie 11 poprzednich trafiło na sam szczyt brytyjskiej listy sprzedaży, co równe jest osiągnięciom samego Elvisa Presleya. Na krążku znajdą się utwory napisane dla Robbiego m.in. przed Guya Chambersa, Eda Sheerana, Johna Granta, Rufusa Wainwrighta, Brandona Flowersa (The Killers) i Stuarta Price’a a także – poniekąd już z nieba – Serge’a Gainsbourga i Sergei’a Prokofieva. 

Zastanawiałem się nad określeniem 'lekka rozrywka' - te wszystkie programy telewizyjne, z jakimi miałem styczność jako dzieciak, wpływanie na 30 milionów widzów i nazywanie tego 'lekką rozrywką'. Nieraz można używać jej w negatywnym kontekście, ale dla mnie to 'ciężka rozrywka'. Taki jest mój cel z nową płytą - dotrzeć do milionów ludzi dzięki 'lekkiej rozrywce'... ale na niezłych sterydach! - powiedział Robbie.

Słuchaj programu Marcina Wojciechowskiego już od godziny 18:00 w Radiu ZET!

Więcej: