Premiera nowego singla Any Andrzejewskiej w ZET na Punkcie Muzyki

Ana Andrzejewska powraca z pierwszym singlem i teledyskiem. Premiera już dziś w programie Marcina Wojciechowskiego ZET na Punkcie Muzyki.

Ana Andrzejewska zyskała popularność po tym, jak zakwalifikowała się do finału szóstej edycji „The Voice of Poland”.

Teraz powraca z pierwszym singlem i teledyskiem. Zdjęcia do jej premierowego klipu powstawały na początku sierpnia w Częstochowie, w miejscach znanych wszystkim częstochowianom, m.in. w Teatrze im. A.Mickiewicza, Konduktorowni, Lasku Aniołowskim,  Pl.Biegańskiego, Dworcu Kolejowym. Wsparcia w powstaniu teledysku udzielił Urząd Miasta Częstochowy w ramach działań promocyjnych.

Singiel zatytułowany „Nie zatrzymasz mnie” ma charakter klubowy. Ana napisała do niego tekst i muzykę. Za jego produkcję odpowiada Michał Grymuza, za realizację muzyczną Wojciech Olszak, znany ze współpracy z m.in. Edytą Górniak czy Katarzyną Kowalską. 

To pierwszy singiel i pierwsza kompozycja Any w języku polskim. Piosenka nawiązuje do rozpoczęcia nowego etapu w życiu prywatnym i rozpoczyna kolejny etap w muzycznej drodze artystki, która trwa już od 10 lat.

Ana Andrzejewska pochodzi z Częstochowy. Ze sceną muzyczną związana jest od dawna, koncertowała m.in. z Michałem Roratem, Frankiem Parkerem czy Przemysławem Smacznym. Do jej o dotychczasowych osiągnięć należą m.in. Grand Prix na ogólnopolskim festiwalu Sing Jazz, Blues i nagroda Jazzowej Róży w Białymstoku (2008), główna nagroda na Ogólnopolskim Festiwalu Dobrej Piosenki imienia Kaliny Jędrusik w Częstochowie (2008) czy drugie miejsce na Międzynarodowych Spotkaniach Wokalistów Jazzowych w Zamościu (2009). Popularność przyniósł częstochowiance udział w szóstej edycji programu "The Voice of Poland". Ana zajęła trzecie miejsce i decyzją słuchaczy otrzymała również Złoty Mikrofon Radia ZET.

ZET na Punkcie Muzyki w Radiu ZET! Od poniedziałku do piątku 18:00-21:00

Więcej: