Gorące premiery utworów Lady Gagi i Rihanny w ZET na Punkcie Muzyki

Lady Gaga i jej "Perfect Illusion" oraz Rihanna i "Love On the Brain" premierowo w programie Marcina Wojciechowskiego ZET na Punkcie Muzyki po godzinie 18:00 i 19:00!

1Perfect Illusion to wielkimi długo wyczekiwany powrót Lady Gagi. Wokalistka bowiem zrobiła sobie przerwę, którą wykorzystała na rozwój swojej karierze aktorskiej. Nowy singiel Gagi to kompozycja, która została stworzona przez najlepszych producentów na świecie.

Specjaliści od muzyki pop - Mark Ronson, Bloodpop i Kevin Parker z Tame Impala mają dokonać wszelkich starań, aby pomóc wokalistce powrócić na szczyty światowych list przebojów. Piosenka "Perfect Ilusion" jest zapowiedzią nowej płyty od Lady Gagi.

To nie jedyna premiera, która będzie miała miejsce 9 września w ZET na Punkcie. Druga to piękne wykonanie Rihanny. Wokalistka zatytułowała piosenkę Love On The Brain, która została jednym z singli promujących płytę Barbadoski. Fani Rihanny mieli doskonałą okazję, aby usłyszeć ją na żywo w Warszawie podczas koncertu, który odbył się 5 sierpnia.

Słuchajcie ZET na Punkcie Muzyki już od godziny 18:00

Więcej: