Red Hot Chili Peppers w Polsce 2017: kiedy i gdzie koncert?

Red Hot Chili Peppers w Polsce: koncert w ramach trasy promującej najnowszy krążek zespołu już latem 2017. Kiedy i gdzie się odbędzie? Kiedy rusza sprzedaż biletów? Szczegóły na temat występu.

Koncert Red Hot Chili Peppers w Polsce odbyć się ma w związku z trasą promującą najnowszy album grupy - "The Gataway". Album ukazał się 17 czerwca 2016 roku, a trasa rusza już dziś. Pierwszy koncert odbędzie się w Los Angeles, a potem przeniesie się do Europy, by znów powrócić do USA i zakończy 18 marca w Kanadzie. Potem, po kilku miesiącach przerwy, grupa przyjedzie odwiedzić polskich fanów. To świetna informacja dla wszystkich wielbicieli muzyki RHCP.

Kiedy i gdzie koncert Red Hot Chili Peppers?

Chad Smith, Flea i reszta ekipy zawita do Krakowa. Występ odbędzie się nie jak można by przypuszczać na popularnej ostatnio Tauron Arenie, tylko na Stadionie Cracovii. Data koncertu RHCP to 25 lipca 2017, czyli nieco ponad rok od ostatniego występu grupy na Open'erze. Można zakładać, że przyszłoroczny koncert będzie lepszy. Po pierwsze, grupa przedstawi na żywo nowy materiał, a do tego jeszcze da własny występ, nienacechowany festiwalowym pośpiechem.

Red Hot Chili Peppers w Polsce: BILETY

Bilety na koncert RHCP w Krakowie w sprzedaży będą od 2 listopada. Cena wejściówek wynosić będzie od 179 zł do 499 zł. Dystrybucja rusza punktualnie o godzinie 10:00. Bilety do nabycia będą w punktach stacjonarnych, jak i online - m.in. na LiveNation.pl.

Wybieracie się?

Więcej: