Rihanna wystąpi w filmie Luca Bessona

Rihanna po raz kolejny postanowiła spróbować swoich sił w aktorstwie. Już wkrótce będziemy mogli zobaczyć ją w nowym filmie Luca Bessona

W filmie „Valerian” obok Rihanny zobaczymy m.in. modelkę Carę Delevingne oraz aktorów Dane’a DeHaana i Clive’a Owena. Nowa produkcja Luca Bessona powstaje w oparciu o słynne w latach 60. powieści graficzne i będzie filmem z gatunku science-fiction. Jak zapowiada reżyser, Rihanna zagra całkiem dużą rolę.

"

Rihanna zagra w Valerian! I będzie to duża rola. Jestem bardzo podekscytowany! - napisał Besson na Instagramie. "

Zdjęcia do filmu rozpoczną się pod koniec roku, a efekty pracy będziemy mogli obejrzeć dopiero w 21 lipca 2017 roku. Nie wiadomo jeszcze, w jaką rolę wcieli się Rihanna. Na pewno jednak DeHaan i Delevingne zagrają głównych bohaterów - Valerian i Laureline, którzy są parą agentów kosmicznych podróżujących w czasie i broniących przyszłość Ziemi. 

Rihanna w filmach

Nie będzie to pierwszy film, w którym zobaczymy Rihannę. W 2012 roku wystąpiła w „Battleship: Bitwa o Ziemię”, a rok później w produkcji „To już jest koniec”. W tym roku użyczyła też swojego głosu w filmie animowanym „Home”. 

KUP bilety na koncert Thomasa Andersa!

Wokalistka pracuje obecnie nad nową płytą zatytułowaną „Anti”. Niedawno ujawniła okładkę tego albumu. Stało się to na specjalnej uroczystości w galerii sztuki Mama Gallery w Los Angeles. Autorem grafiki jest Roy Nachum.

Krążek promuje piosenka „Bitch Better Have My Money”, do której wokalistka nakręciła kontrowersyjny teledysk. 

Obejrzycie nowy film Rihanny? 

Więcej: