Rihanna rusza w trasę! Gdzie zjawi się tym razem?

Nadciąga RiRi! Rihanna ogłosiła jak wyglądać będzie jej trasa koncertowa. Co ciekawe, zrobiła to przed premierą nowej płyty. Sprawdźcie, gdzie zagra!

RiRi zacznie trasę od koncertów w Ameryce Północnej. Towarzyszył jej tam będzie Travis Scott. Trasa będzie promować ósmą płytę Rihanny „Anti”, która trafi do sprzedaży 4 grudnia 2015 roku.

Spokojnie, gwiazda pojawi się też w Europie, a 5 sierpnia 2016 roku zagra na Stadionie Narodowym w Warszawie. Na scenie oprócz Rihanny zobaczymy The Weeknd i Big Seana. Bilety na koncert możecie kupić za pośrednictwem serwisu Viagogo.

Oficjalna informacja na temat trasy pojawiła się na Twitterze artystki. Pierwszy koncert już pod koniec lutego 2016 roku. Pierwszy występ w Europie zaplanowany jest na 11 czerwca.

„Anti” będzie pierwszym albumem Rihanny od 2012 roku. W 2014 roku mogliśmy posłuchać jednak paru jej nowych kompozycji, m.in. „FourFiveSeconds”, „B*tch Better” Have My Money” i „American Oxygen”.

Nie wiemy jeszcze ile będzie kosztował bilet na warszawski koncert Rihanny. Nie musimy jednak czekać długo na informacje. Bilety do sprzedaży trafią 3 grudnia, czyli dokładnie w przeddzień premiery płyty. Od 30 listopada bilety pojawią się w przedsprzedaży. Oferta ta będzie jednak dostępna tylko dla subskrybentów TIDALa.

To nie będzie jednak pierwsza wizyta Rihanny w Polsce. Piosenkarka pojawiła się na specjalnym koncercie po Festiwalu Open'er w 2013 roku. Big Sean wystąpił na Orange Warsaw Festiwal w 2015 roku.

Radio ZET

Więcej: