Wpadka Robbiego Williamsa! Muzyk flirtował z 15-latką

W czasie jednego z ostatnich koncertów Robbie Williams zaliczył niemałą wpadkę. Wokalista zaczął podrywać fankę, która, jak się okazało, jest niepełnoletnia. Jak zareagowała widownia?

Ten moment Robbie Williams zapamięta na długo. Na koncercie w Australii muzyk zaczął flirtować z jedną z fanek, nieświadomy tego, ile ma lat. 

"

Podoba mi się twój wygląd. Przypomina strój sekretarki, co uświadamia mi, że powinienem wyczyścić historię przeglądarki na moim komputerze, zanim zobaczy to moja żona. "

Kiedy wokalista dowiedział się, że dziewczynka jest niepełnoletnia, był bardzo zaskoczony.

"

Ile masz lat, Morgan? 15? O, cholera! Nie wrzucajcie tego na YouTube. Jesteś tutaj z mamą? Cześć, mamo! Tutaj wujek Rob - zażartował.

"

Williams przeprosił za swoje słowa i zadedykował dziewczynie piosenkę „She's The One”, życząc jej przy tym wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, które tego dnia obchodziła. 

Wpadki gwiazd na koncertach

Williams nie jest jedyną gwiazdą, która zaliczyła wpadkę na koncercie. Wokalista Maroon 5 - Adam Levine - w czasie jednego z występów bawił się mikrofonem i w pewnym momencie go upuścił, a przedmiot uderzył fankę w głowę. W ramach przeprosin muzyk zaprosił dziewczynę na scenę i zaśpiewał specjalnie dla niej. 

Z kolei Justin Bieber źle się poczuł i… zwymiotował na scenie. Po czym kontynuował występ, jak gdyby nic się nie stało. Wielu artystów ma też problemy ze śpiewaniem na żywo. Sprawdźcie, kto zaliczył wpadkę z playbackiem. 

Pamiętacie inne wpadki gwiazd? 

Więcej: