Robbie Williams w Polsce 2017: kiedy i gdzie koncert? Data, miejsce i informacje o biletach

Robbie Williams zagra w Polsce. W 2017 roku w ramach tournee, obok 28 innych miast Europy, odwiedzi Warszawę. Oto data, miejsce i informacje o biletach na występ. W jakich cenach, kiedy rusza sprzedaż?

Koncert Robbiego Williamsa w Polsce w 2017 zaplanowany został na sierpień. Odbędzie się on w ramach europejskiej trasy koncertowej "The Heavy Entertainment Show". Tournee rusza 2 czerwca i zawita m.in. do Niemczech, Włoch, Norwegii, Szwecji czy Austrii. Polscy fani Robbiego cieszą się, że wokalista pojawi się również u nas. Gościem specjalnym muzyka na całej trasie będzie grupa Erasure.

Robbie Williams w Warszawie - kiedy i gdzie?

Koncert Williamsa odbędzie się w niedzielę 13 sierpnia na PGE Narodowym. Będzie to jeden z 29 występów ogłoszonej europejskiego tournee, które zaplanowane zostały w osiemnastu krajach. Swoją trasę muzyk ogłosił na specjalnej konferencji w Londynie. Pierwszy koncert odbędzie się w Manchesterze, a ostatni - 10 września - w Moskwie.

Robbie Williams w Polsce 2017: BILETY

Wejściówki wejdą do sprzedaży 11 listopada punktualnie o godzinie 11.00 na RobbieWilliams.com i www.LiveNation.pl, jednak zanim to nastąpi odbędzie się przedsprzedaż trwająca 48 godzin. Bilety dostępne będą dla osób subskrybujących newsletter Robbiego Williamsa. Zapisać się można na stronie RobbieWilliams.com/tickets.

Bilety dostępne będą w cenach od 199 złotych.

Więcej: