Robbie Williams kupił willę za 32 miliony dolarów

Robbie Williams wydał niemałą sumkę na nowy dom. Muzyk zainwestował 32 miliony dolarów w willę w Beverly Hills.

Nowy dom Robbiego Williamsa znajduje się w najbardziej ekskluzywnej dzielnicy w Beverly Hills. Nic więc dziwnego, że willa kosztowała aż 32 miliony dolarów, czyli ponad 124 miliony złotych. Muzykowi udało się jednak wynegocjować 6-milionową obniżkę. Jego nowy dom ma 10 sypialni i 22 łazienki. Obok budynku znajduje się kort tenisowy, basen oraz domek nad basenem. Nie wiadomo jeszcze, kiedy Robbie wraz z rodziną przeprowadzi się do nowej posiadłości. 

Spór z Jimmy'm Page'em

Być może Robbie Williams zdecydował się na zakup nowego mieszkania z powodu sąsiedzkiej kłótni z Jimmy’m Page’em. Obaj muzycy mają domy w Londynie. Williams w 2013 roku kupił rezydencję za 17,5 miliona funtów, natomiast gitarzysta Led Zeppelin mieszka w swojej posiadłości od 1972 roku. Kiedy Robbie postanowił wyremontować swój dom, Page zatrudnił architektów, którzy mieli mu to uniemożliwić. Jimmy twierdził, że prace w sąsiedniej posiadłości mogą doprowadzić do zniszczenia jego zabytkowego domu. Ostatecznie władze gminy wydały zgodę na remont, ale niedawno Page stwierdził, że Williams prowadzi nieautoryzowane prace budowlane i znów zgłosił sprawę urzędnikom. 

KUP bilety na koncert Foo Fighters w Krakowie!

Wpadka Robbiego Williamsa 

Niedawno Robbie Williams zaliczył niemałą wpadkę. W czasie koncertu zaczął flirtować z 15-letnią fanką. Kiedy wokalista dowiedział się, że dziewczynka jest niepełnoletnia, był bardzo zaskoczony. Przeprosił ją za swoje słowa i zadedykował piosenkę „She's The One”.

Co myślicie o nowym domu Robbiego Williamsa? 

Więcej: