Sam Smith "Writing's On The Wall". Zobacz teledysk do "Spectre"!

Na tę chwilę czekali wszyscy fani przygód Jamesa Bonda! Teledysk do piosenki promującej najnowszy film z brytyjskim agentem trafił już do sieci. Zobaczcie, jak prezentuje się Sam Smith w klipie do "Writing's On The Wall".

"Spectre" to już 24. część przygód agenta 007, która jak zwykle ma niesamowitą oprawę muzyczną. Tym razem kompozycją kawałka do filmu zajął się Sam Smith.

Nowy teledysk do Bonda już w sieci!

Teledysk do piosenki "Writing's On The Wall" obejrzały w ciągu paru godzin setki tysięcy osób. Kawałek brytyjskiego artysty miał swoją premierę 25 września 2015 roku.

- Panie i Panowie, marzyłem o tej chwili przez długi czas. Oto jest. Piosenka do filmu "Spectre" - "Writing's On The Wall" - napisał na swoich Facebooku muzyk.

Na premierę teledysku czekaliśmy ponad tydzień. Oceńcie, czy było warto!

Piosenki z filmów o Bondzie, nierzadko stawały się hitami. Tak było w przypadku kawałka "Golden Eye" w wykonaniu Tiny Turner czy "Skyfall" Adele. Ostatniej z nich udało się nawet zdobyć Oscara oraz Złoty Glob za najlepszą nową piosenkę. Adele otrzymała również Brit Awards oraz Grammy, a to wszystko dzięki emocjonującej i dramatycznej kompozycji "Skyfall".

Ciekawe, czy Sam Smith osiągnie taki sam sukces. Muzyk wyznał, że jest bardzo podekscytowany faktem, że stał się częścią legendarnej brytyjskiej produkcji.

"Spectre" pojawi się w kinach już 6 listopada. W agenta 007 wcieli się ponownie Daniel Craig.

Radio ZET/MR

Więcej: