Słuchaj
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Konrad Piasecki
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Sarsa odwiedziła Radio ZET. Zaprezentowała nowy singiel „Motyle i Ćmy” [WIDEO]

19.10.2017 11:40

Sarsa była gościem środowego „Wieczoru z Radiem ZET”. Artystka zdradziła Marcinowi Wojciechowskiemu więcej szczegółów na temat swojego nowego singla, teledysku i nadchodzącej trasy koncertowej. Opowiedziała także o tym, co ją najbardziej inspiruje i czy czuje się szczęśliwa. Koniecznie zobacz wideo!

W internecie pojawił się właśnie nowy teledysk Sarsy do kolejnego singla „Motyle i Ćmy”, który promuje album „Pióropusze”. Artystka odwiedziła w środę Radio ZET, gdzie zaprezentowała piosenkę i opowiedziała o niej.

- Ten utwór jest bardzo dualistyczny. Każdy z nas ma w sobie trochę motyli i ciem. Ja mam więcej w sobie tych nostalgicznych klimatów, choć staram się na zewnątrz być motylkiem, skowronkiem i dawać ludziom radość. Podskórnie każdy z moich odbiorców czuje, że jest ta nostalgia i tęsknota za czymś, za zdarzeniami z mojego życia. O tym też są te teksty. Zawsze o prawdziwych sytuacjach. Przyszedł czas, żeby się obnażyć i cieszy mnie to, że po dance’owej „Volcie” czy charakternym „Bronię Się”, mogę pokazać się teraz z romantycznej strony, która jest również częścią mnie - powiedziała Sarsa.

Piosenkarka zdradziła też nieco więcej szczegółów na temat nowego klipu i przyznała, że jest w nim wiele ukrytych symboli oraz szyfrów, które odnoszą się do jej osobistego życia.

Nie zabrakło też rozmów na temat fanów, zbliżającej się trasy koncertowej i słynnego mikrofonu w kształcie flaminga. Okazuje się, że artystce zdarzyło się kiedyś o nim zapomnieć.

RadioZET.pl/PK

Tagi