Seksowny zwiastun nowego teledysku Seleny Gomez

Selena Gomez zdecydowanie nie przypomina już gwiazdy kanału Disney Channel. Wokalistka wrzuciła na swojego Facebooka zwiastun swojego nowego teledysku do kawałka „Hands to Myself”.

Gomez z dnia na dzień staje się coraz większą gwiazdą. Jej kawałki trafiają na pierwsze miejsca list przebojów, a jej występ z American Music Awards, uznano za najlepszy pokaz wieczoru.

Selena pojawiła się również na tegorocznym pokazie Victoria's Secret, który jak co roku cieszył się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. W klipie promującym pokaz bielizny wykorzystano nawet kawałek Gomez, ten sam którego zwiastun gwiazda umieściła na swoim Facebooku. Jednak w teledysku nagranym na potrzeby Victoria's Secret wystąpiły same modelki, które zobaczymy w tym roku na wybiegu.

Trzeba przyznać, że zwiastun jest bardzo seksowny. Zresztą, przekonajcie się sami!

W klipie pojawiła się też oczywiście „subtelna” reklama produktów Beats by Dr. Dre Pill, ale kto by na to zwracał uwagę, gdy Selena Gomez przechadza się po pięknej willi w samej bieliźnie? Taki typowy piątkowy wieczór. My też tak robimy. Ciekawe, czy czarna bielizna to prezent od firmy Victoria's Secret?

Nie możemy się już doczekać premiery teledysku do „Hands to Myself”!

Radio ZET

Więcej: