Słuchaj
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Konrad Piasecki
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Sinead O'Connor brutalnie pobita przez własnego syna. Pokazała zdjęcie twarzy [FOTO]

12.12.2017 13:09

Trudne chwile nie opuszczają autorki hitu „Nothing Compares 2 U”. Od wielu miesięcy O'Connor zmaga się z poważnymi problemami psychicznymi. W sierpniu internautów poruszyło wideo zapłakanej artystki, w którym przyznaje, iż znów myśli o samobójstwie. Ostatnio Irlandka opublikowała szokujący post i zdjęcie na Facebooku. Wyznała, że została pobita przez 30-letniego syna.

Sinead O'Connor brutalnie pobita przez własnego syna. Pokazała zdjęcie twarzy [FOTO] fot. Facebook (Sinead O'Connor)

Co jakiś czas Sinead O'Connor publikuje kolejne niepokojące posty na Facebooku, które niedługo później zostają usunięte. Jej ostatni wpis i dołączone do niego zdjęcie znów wywołały poruszenie wśród wielu internautów.

51-letnia artystka, która od wielu lat zmaga się z poważną depresją, wyznała publicznie, że doświadczyła agresji ze strony swojego własnego syna. Kobieta została ostatnio dotkliwie pobita przez 30-latka na werandzie jego domu. Wszystko na oczach 13-letniego syna piosenkarki.

- Mój 30-letni syn powiedział jak zwykle, żebym się zabiła i opuściła tę rodzinę – napisała Irlandka i dodała: - Pokazałeś mi, jaki jesteś naprawdę. Pobiłeś własną matkę. Mam złamaną kostkę. Świetna robota.

W długim poście przyznała też, że najstarszy syn i jego żona znęcali się nad jej 13-letnim dzieckiem. Kobieta zamierza wnieść oskarżenie.

- Jesteś martwy dla mnie – tymi słowami zakończyła internetowy wpis i dodała zdjęcie twarzy po uderzeniu pięścią.

Sinead fot. Facebook (Sinead O'Connor)

Wiadomość Sinead O'Connor została usunięta niedługo po jej publikacji.

Niepokojące nagranie z sierpnia

Kilka miesięcy temu internet obiegło 13-minutowe wideo z płaczącą artystką, która samotnie siedzi w pokoju hotelowym w New Jersey.

„Jestem zupełnie sama i nie mam absolutnie nikogo w swoim życiu, za wyjątkiem mojego psychiatry, najsłodszego człowieka na świecie, który mówi, że jestem jego bohaterem. To jedyna rzecz utrzymująca mnie w tej chwili przy życiu. Fakt, że jestem jego cholernym bohaterem. To poniekąd żałosne” – mówi załamana piosenkarka i dodaje: „Nagle wszyscy, którzy przypuszczalnie powinni cię kochać i troszczyć się o ciebie, traktują cię jak gówno. To jak polowanie na czarownicę”.

Dodała wtedy również, że od dwóch lat zmaga się z myślami samobójczymi. O'Connor próbowała już raz zabić się w 2015 roku. Lekarzom udało się jednak uratować piosenkarkę.

RadioZET.pl/plejada.pl/PK

Oceń