Słuchaj
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Konrad Piasecki
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Sławomir pojedzie na Eurowizję? Jest komentarz autora „Miłości w Zakopanem”!

04.01.2018 10:59

Konkurs Piosenki Eurowizji 2018 zbliża się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że w sieci pojawia się coraz więcej informacji na temat polskich kandydatów. Wśród nich przewija się także nazwisko Sławomira Zapały, autora „Miłości w Zakopanem” i twórcy rock polo. W rozmowie z WP Gwiazdy król polskiego internetu skomentował swój ewentualny udział w słynnej imprezie.

Sławomir pojedzie na Eurowizję? Jest komentarz autora „Miłości w Zakopanem”! fot. Piotr Matusewicz / East News
Zagłosuj

Czy Sławomir powinien wziąć udział w eliminacjach do Eurowizji 2018?

Sławomir to prawdziwy król polskiego internetu. Jego nagrania osiągają ogromne liczby wyświetleń. Serwis YouTube podsumował niedawno cały 2017 rok. Okazuje się, że najpopularniejszym i najczęściej odtwarzanym materiałem wśród Polaków był właśnie hit Zapały zatytułowany „Miłość w Zakopanem”. Wideo obejrzano już ponad 75 milionów razy.

Popularność artysty jest obecnie tak wielka, że internauci coraz częściej piszą o udziale Sławomira w tegorocznym Konkursie Piosenki Eurowizji. 63. edycja imprezy odbędzie się w stolicy Portugalii – Lizbonie. Półfinały konkursu zaplanowano na 8 i 10 maja, zaś wielki finał zostanie zorganizowany 12 maja.

Sławomir komentuje

Gwiazdor udzielił niedawno wywiadu dla WP Gwiazdy. W trakcie rozmowy postanowił skomentować krążące plotki na temat jego startu w Eurowizji 2018.

- Dostałem ok. 100 tys. takich propozycji od fanów. Można je przeczytać na naszym kanale YouTube. Wiem, że jeśli wystartuję - będą na mnie głosować. Miałbym spore szanse, ponieważ wielu moich fanów mieszka poza granicami ojczyzny – powiedział Zapała.

Na ten moment nie wiadomo jednak, czy popularny artysta zdecyduje się wziąć udział w polskich preselekcjach do konkursu. Dokładna data krajowych eliminacji nie jest jeszcze znana - najprawdopodobniej będzie to luty.

RadioZET.pl/WP Gwiazdy/PK

Oceń
Tagi